הזוהר הצפוני

אם חלמתם לראות את הזוהר הצפוני, מומלץ לכם להגיע למדינת איסלנד בין החודשים ספטמבר לחודש אפריל. למעשה 8 חודשים במהלך השנה, אורות הצפון, הנקראים גם אורורה, מופיעים באיזורים רבים באיסלנד בשעות החושך. את התופעה הזו ניתן לראות בעיקר באיזורים הכפריים של איסלנד או מחוץ לעיר באיזורים בהם יש פחות אור מלאכותי וזיהום אוויר. מכיוון שמדינת איסלנד היא מדינה עם אחוז נמוך ביותר של זיהום אוויר, היא מושלמת בכדי לחוות את הרגע של מבט בזוהר הצפוני בשמיים. הצבעים שרואים בשמיים בעת תופעה זו, קשורים לפעילות של חומרים שונים בשדה המגנטי של כדור הארץ והיא נחשבת לאחת התופעות הייחודיות ביותר המופיעות בשמיים באופן טבעי ועוד בשעות הלילה.

הזוהר הצפוני באיסלנד עם מדריך טיולים

טיול לאיסלנד הוא חוויה בפני עצמה ולראות את הזוהר הצפוני באיסלנד מוסיף לחווית הטיול המופלאה במדינה מיוחדת זו. איסלנד מספקת לכם נופי בראשית מרהיבים אשר ישאירו אתכם מוקסמים בכל מבט מחדש. מדינת איסלנד קולטת תיירות של מיליוני אנשים בכל שנה למרות שהמדינה מאוכלסת במספר זעום של כ-300 אלף איש. רק הנתון הזה מסביר לנו את האהבה של תיירים מכל העולם במדינה המופלאה הזו אשר קיימת בסך הכל 77 שנה ונחשבת לאחת הכלכלות המצליחות באירופה.

טיולים מאורגנים באיסלנד במחירים מעולים!

את הטיול הבא שלכם באיסלנד מומלץ לעשות רק בטיול מאורגן! את המחירים הטובים ביותר לטיולים מאורגנים באיסלנד, תוכלו למצוא בחברת חבלי ארץ הנחשבת לחברה המובילה כיום בהוצאת טיולים מאורגנים למדינת איסלנד.

טיול בהרי געש באיסלנד דרך חברת תיירות

מלבד הזוהר הצפוני, הטיול מספק לכם גם נופים מרהיבים של הרי געש באיסלנד ומסלול טיולים שכל אחד חייב לחוות! את החוויה של איסלנד בהרי הגעש והנופים הבתוליים מומלץ לכם לחוות עם צוות חברת חבלי ארץ המביא לכם את מסלולי הטיול הטובים ביותר באיסלנד.

הזוהר הצפוני בטיול מדהים עם חברת חבלי ארץ

מוכנים להתארגן לטיול מדהים באיסלנד? אם לא הייתם עד היום במדינה זו, תדעו שזו חוויה של פעם בחיים עם תרבות, אנשים, אוכל ונופים ייחודיים שאין באף מקום אחר בעולם! זה הזמן להיכנס לדף “צרו קשר” באתר חברת חבלי ארץ ולמלא את טופס הרישום בדף. צוות החברה יקבל את הפרטים שלכם וייצור איתכם קשר בהקדם לרישום שלכם לטיול המדהים הבא למדינת איסלנד.

שיתוף