גם אם נסיעה לריו לא בתכנון שלכם כרגע – אתם לא חייבים לוותר על חווית הקרנבל.
מה דעתכם על  קרנבל סנטה קרוס דה טנריף?

 

טנריף | חבלי ארץ

 

לפרטים נוספים אודות טיול “חבלי ארץ” לאיים הקנריים ולקרנבל – לחצו כאן

טֶנֶרִיף

טנריף הוא האי הגדול ביותר מבין שבעת האיים המהווים את ארכיפלג האיים הקנריים באוקיינוס האטלנטי. זוהי אחת מ-17 הקהילות האוטונומיות של ספרד. מיקומם של האיים הקנריים, מול חופה הדרום-מערבי של מרוקו, מבטיח מזג אויר נפלא כמעט לכל אורך השנה.

ועדיין, יש חודשים “שווים” יותר.

החודש המומלץ ביותר לביקור באיים הקנריים הוא ללא ספק פברואר. בחודש זה נחגג ברוב פאר והדר הקרנבל הססגוני –  קרנבל סנטה קרוס דה טנריף. זהו הקרנבל הגדול מסוגו באירופה, והשני בעולם, מיד אחרי הקרנבל של ריו בברזיל.

 

קרנבל סנטה קרוס דה טנריף

קרנבל סנטה קרוס דה טנריף | צילום: יוסי בן עמי | חבלי ארץ
קרנבל סנטה קרוס דה טנריף | צילום: יוסי בן עמי | חבלי ארץ

 

הקרנבל נחגג בערים שונות באיים הקנריים, אבל בטנריף הוא ללא כל ספק התוסס, הצבעוני, הגדול והמרתק ביותר שיזדמן לכם לחוות בחלק הזה של העולם.

שיאו של הקרנבל בתהלוכה ססגונית ומרהיבה המלווה בתחפושות, מסיבות רחוב, מוזיקה ועוד.

אלפי אנשים, מכל המינים, הסוגים והגילאים, עוברים בסך, בתחפושות מרהיבות ומושקעות עד הפרט האחרון. משאיות הנושאות תפאורה כבדה ועליהן מלכות הקרנבל בתלבושות ענק נוצצות; קבוצות רקדני סלסה; תזמורות של עשרות נגנים במצעד שאינו נגמר. יותר מ-100 תהלוכות, קבוצות תלבושות, נגני רחוב וקבוצות מוזיקליות.

חלק מהקבוצות המשתתפות בפסטיבל מגיעות לאיים הקנריים היישר מהקרנבלים של דרום אמריקה, אבל ברובו – זהו פסטיבל עממי יותר, היינו אומרים אפילו משפחתי וכל אחד ואחת יכולים למצוא בו את מקומם.

לפרטים נוספים אודות טיול “חבלי ארץ” לאיים הקנריים ולקרנבל – לחצו כאן

טנריף | חבלי ארץ

 

תמצאו כאן נגנים מחופשים לליצנים פוצחים בשירים היתוליים עם רמזים עוקצניים כלפי הממשל, ואפילו חיות מחמד זוכות לתחפושות מקוריות. זוהי שעתם היפה של מלכות הדראג, של הטרנסווסטיטים ושל הגייז, שלהם שמור מקום של כבוד. טקס הגאלה של מלכות הדראג הוא אירוע צבעוני מרהיב ומשעשע, ומהווה אטרקציה פופולרית במיוחד. ולסיום – מופע זיקוקים מרהיב.

ומה נחוץ לנו יותר מזה?

 

 

בואו לחגוג איתנו את הקרנבל. הצטרפו אלינו לאיים הקנריים. למידע נוסף על טיולי “חבלי ארץ” לאיים הקנריים

בואו לטייל עם “חבלי ארץ” ביעד המבוקש – טיול לאיסלנד

גלו עוד על טיולים מאורגנים בתאריכים קרובים – הטיולים הקרובים

לחזרה לדף הבית – חבלי ארץ טיולים מאורגנים

הצטרפו אלינו גם בפייסבוק

שיתוף